Ordre de forces

(Actualitzat 8/1/2020)

#TítolNomElo Std.Categoria
1GMPARLIGRAS , MIRCEA-EMILIAN2587Sènior
2GMAGUERO JIMENEZ, LUIS LAZARO2544Sènior
3MIRAHAL , MICHAEL2433Sènior-50
4MFLILLO CASTANY, VICTOR2405Sènior
5MFSAMA SALINAS, HECTOR2344Sub-18
6MCBRUSI NOGUERA, RICARD LL.2318Sènior-50
7MFDANIILIDIS , ARIS2315Sènior-50
8MFSORROCHE MARTIN, JOSEP M.2281Sènior-50
9MCSIERRA MONTOYA, MIQUEL2256Sènior
10MFLERCH GALLEMI, JOSE Mª2253Sènior-50
11MCROMERO CALDERON, JOAN2252Sènior-50
12MCMACAYA RUIZ, ALFONS2204Sènior-50
13 DE LA PLAZA GRAS, JORDI2198Sènior-50
14 BARCELO TIZON, CRISTIAN2194Sènior
15 GIRONELLA PERELLO, LLUIS2172Sènior-50
16 DIOS OTIN, VICTOR FEDERICO2128Sènior-50
17 SALVANY RIUS, JOAQUIM2116Sènior-50
18 ARCUSA POSTILS, IGNASI2105Sènior-50
19 RIOS TORONDELL, JAUME2095Sènior-50
20 MILLAN HERNANDEZ, MARC2069Sènior
21 REAL MASDEU, ALBERT2054Veterà-65
22 GONZALEZ GONZALEZ, SANTI2046Sènior
23 GISBERT PORTIS, PAU2028Sènior
24 ANDRES PEY, MANEL1953Veterà-65
25 SABATE CATALA, JOSEP1933Veterà-65
26 COLOMER GOMEZ, JORDI1920Sènior-50
27 CASTELLON BAEZA, JOSE FELIPE1897Veterà-65
28 MABRES TORELLÓ, JOSEP1866Veterà-65
29 STAROMIEJSKI LLORENTE, ALBERT1854Sènior
30 CORRETJA TORRENS, JORDI1843Sènior
31 TRUBAT ALTARRIBA, XAVIER1812Veterà-65
32 VIDAL SANCHEZ, FRANCESC1774Sènior
33 FARGAS RAFOLS, JAUME1761Veterà-65
34 VIDAL MOLL, FRANCESC1729Veterà-65
35 GUARDIET BERGE, ROMA1720Veterà-65
36 GASULLA REDÓ, MATIES1700Sub-18
37 TEJEDOR COLL, BORJA1700Sènior
38 SABATE SAAVEDRA, ANTONI1650Sènior
39 BARÓ ORÚS, BRUNO1648Sub-14
40 LOZANO CASASAYAS, MARC1613Sub-12
41 SHNEYDERIS , MIHAEL1591Sub-14
42 PUENTE FABREGA, ALEJANDRO1568Sub-14
43 SHNEYDERIS , ILIYA1568Sub-14
44 ECHEGARAY FERRER, TOMAS1548Sub-14
45 TRASOBARES NASIROSSADAT, DAMIAN1512Sub-12
46 GOMEZ PAREDES, ISAAC1494Sub-12
47 URGELL SERRANO, ROGER1484Sub-12
48 AVIÑÓ CORTÉS, GONZALO1468Sub-12
49 PALLARES SOLE, GUIM1457Sub-12
50 BLECUA MARTINEZ, ARNAU1440Sub-12
51 TELLO ALVAREZ, ERIK1440Sub-10
52 VICENTE PORCEL, ALEX1440Sub-12
53 VIDAL PALOMO, FRANCESC1440Sub-12
54 GARCIA SEMILETKO, DANIEL1424Sub-12
55 HERNANDEZ COMIN, BRUNO1412Sub-12
56 PEREZ BOJKOV, HECTOR1412Sub-10
57 BARÓ ORÚS, NICOLAS1406Sub-12
58 MURILLO PASETA, GABRIEL1400Sub-10
59 MURILLO PASETA, SEBASTIÀ1400Sub-10
60 PELLICER-HEANEY ENRICH, ALBA1392Sub-14
61 CAMPS ABADIA, ARNAU1376Sub-12
62 BARTHEZ RODRIGUEZ, MATEU1352Sub-10
63 EGGENS VILELLA, ROC1352Sub-10
64 STRAUSS , ILLAY1344Sub-10
65 SEGALES RICALDI, ALVARO1336Sub-10
66 DALMAU LLORENS, ARIA1332Sub-10
67 LLOVERAS SALA, ADRIÀ1332Sub-8
68 LOZANO CASASAYAS, EMMA1316Sub-8
69 GARCIA ALONSO, JAN1304Sub-8
70 GARCIA MARGRETT, OSCAR1296Sub-10
71 ECKSTEIN , YAHLI1292Sub-10
72 ECKSTEIN , ZOHAR1276Sub-8
73 TELLO ALVAREZ, HELIA1276Sub-8
74 VALERA BALAGUER, CHLOE1272Sub-8
75 GARCIA CORPAS, NICOLAS1248Sub-8
76 STRAUSS , LEON1244Sub-8
77 ORTEGA FORTEZA, MARTI BARTOMEU1220Sub-8
78 SHNEYDERIS , DANIIL1215Sub-10
MF Héctor Sama (dreta), jugador del primer equip del Club d'Escacs Sant Cugat, 7 d'abril de 2019

Copyright 2019 © Club d'Escacs Sant Cugat. Tots els drets reservats.

 .